2024. május 1., szerda   Fülöp és Jakab napja

"Földből a tárlóig"
2023. október 2.
Múzeumunk az idei Őszi Fesztiválon október 6-án, pénteken megnyitja az érdeklődők előtt régészeti műhelyét! A látogatók végigkövethetik a leletek útját a terepi csomagolástól a raktározásig, valamint megismerhetik a különböző tisztítási és feldolgozási folyamatokat.

A műhely szűkössége és a műtárgyak biztonsága érdekében a programra előzetes regisztráció után kétszer 20 főt tudunk fogadni. Ingyenes program, de regisztráció szükséges!

Helyszín: Tragor Ignác Múzeum Központi Irodaépület, Zrínyi u. 41/a

Regisztráció Kis Bernadett múzeumpedagógusnál: kis.bernadett@muzeumvac.hu; 06 30 555 7306.