2024. május 8., szerda   Mihály napja

2018. szeptemberében Múzeumunk történetében először meghirdettük az „Év múzeumbarát pedagógusa” díjat, melynek nyertese a 2018/2019 tanévben legtöbb iskolai osztályt hozó pedagógus lett. Az adatokat összesítettük, és örömmel adjuk hírül, hogy az idei tanévben a múzeumbarát pedagógus díjat Untsch Gergely, a Váci Madách Imre Gimnázium tanára nyerte el.

Untsch tanár úr nemcsak osztályokat, hanem komplett évfolyamokat hozott múzeumi programokra, sőt, ő maga is tartott foglalkozásokat, témanapokat a Múzeum aktív használatával, valamint segítette a Váci Madách Imre Gimnázium és a Tragor Ignác Múzeum közötti múzeumpedagógiai együttműködés megkötését.

Untsch tanár úrnak szeretettel gratulálunk és további sikereket kívánunk hivatása gyakorlása során!