2024. április 26., péntek   Ervin napja

Múzeumi rajzpályázat
2018. szeptember 3.
„Érik a szőlő, hajlik a vessző…” címmel múzeumi rajzpályázatot hirdetünk általános iskolásoknak. A pályázat keretein belül olyan szabadon választott technikával készített alkotásokat várunk, melyek a szürettel, szőlészettel-borászattal kapcsolatos népszokásokat, hagyományokat, témákat dolgoznak fel, elevenítenek meg.

A pályaműveket két korosztályra bontva várjuk, általános iskola alsó és felső tagozatos diákok külön-külön kategóriában pályázhatnak. Egy diák egy alkotást nyújthat be. A műveket postai úton vagy személyesen lehet benyújtani a pályázó neve, osztálya és az iskola megjelölésével, 2018. szeptember 30-ig. Cím: Tragor Ignác Múzeum Központi Irodaépület, 2600 Vác, Zrínyi utca 41/a.

Eredményhirdetés a Múzeumok Őszi Fesztiváljának keretein belül megrendezésre kerülő „A játék…csodaszép és csodajó…” családi délelőttön, 2018. október 6-án, szombaton, 11 órakor lesz.