2024. április 23., kedd   Béla napja

A Múzeumok Őszi Fesztiválja keretében 2023 őszén „Petőfi Mozaik” címmel rendhagyó pályázatot hirdetünk középiskolásoknak és mindazoknak, akik kedvet éreznek arra, hogy egyénileg vagy csoportosan egy 2-3 perces filmet készítsenek „Petőfi nyomában” vagy „Az én Petőfim”, vagy „Petőfi után szabadon” témában/címmel.
2023. szeptember 14. Részletek
Az Ars Sacra Fesztivál keretében szeptember 16-tól látható Vác főterén a Harangpavilonnál új időszaki kiállításunk és egy különleges Hálafa.
2023. szeptember 12. Részletek
Izgalmas múzeumi kulisszatitkok és újabb különleges séta várja az érdeklődőket Múzeumunkban 2023. szeptember 16-án, szombaton a KÖN hétvégéjén.
2023. szeptember 5. Részletek
Minden eddiginél színesebb programot kínálunk az idei évben az Ars Sacra Fesztivál keretében: izgalmas múzeumi séták, különleges szabadtéri kiállítás, hála-fa átadó, szubjektív püspöki tárlatvezetés, rendhagyó beszélgetés váci művészekkel - minden érdeklődőt örömmel várunk a Múzeumban!
2023. szeptember 5. Részletek
Szeptember végén indítjuk Vácott a Múzeumok Őszi Fesztiválját a Zsolnay kiállításhoz kapcsolódó különleges kézműves foglalkozással, néprajzi előadással, valamint az elmaradhatatlan múzeumi sétával. Örömmel várunk mindenkit programjainkon!
2023. szeptember 5. Részletek
Memento Mori & Ars Memorandi Kiállítóhelyünk 2023. augusztus 20-án, vasárnap, 10 és 18 óra között várja az érdeklődőket.
2023. augusztus 15. Részletek
...