2024. április 20., szombat  Tivadar napja

Múzeumunk az idei Őszi Fesztiválon október 6-án, pénteken megnyitja az érdeklődők előtt régészeti műhelyét! A látogatók végigkövethetik a leletek útját a terepi csomagolástól a raktározásig, valamint megismerhetik a különböző tisztítási és feldolgozási folyamatokat.
2023. október 2. Részletek
Régészeti túra október 7-én, szombaton, csak haladó kirándulóknak!
2023. október 2. Részletek
Szeptember 30-án, szombaton, 10.00 órától múzeumi séta a pihenés és a rekreáció jegyében, Forró Katalin történész vezetésével a Múzeumok Őszi Fesztiváljának keretében.
2023. szeptember 27. Részletek
Szeptember 29-én, pénteken 16.30-tól kézműves foglalkozással és előadással nyitjuk az idei Múzeumok Őszi Fesztiválját az Elefántos Házban/Március 15. tér 23.
2023. szeptember 26. Részletek
Október-november hónapban igazi csemegékkel várjuk az érdeklődőket a Múzeumok Őszi Fesztiválján - többek között régészeti raktár látogatás, kihívásnak is beillő túra, rendhagyó tárlatvezetés, múzeumpedagógiai foglalkozás, Petőfi pályázat, gourmet borkóstoló várja a váci Múzeumot választókat.
2023. szeptember 20. Részletek
A Tragor Ignác Múzeum több váci közművelődési intézménnyel együttműködve 2023 őszén rendhagyó vetélkedőt hirdet váci középiskolás diákok számára.
2023. szeptember 14. Részletek

...