2024. április 19., péntek   Emma napja

A Tragor Ignác Múzeum szeretettel meghívja Önt és kedves családját a RENESZÁNSZ - ÚJJÁSZÜLETÉS 2024 című kortárs képzőművészeti kiállítás ünnepélyes díjátadójára és a tárlat megnyitójára.

Az eseményre a Pannónia Házban március 9-én, 15.00-kor kerül sor.
2024. március 2. Részletek
Március 9-én 10 és 12 óra között szeretettel várjuk a családokat a Beporzók Napja alkalmából. A Pannónia Ház emeletén méhészeti előadással és kézműves foglalkozással készülünk.

A program díja: 700 ft/fő
2024. február 29. Részletek
Kedves Látogatóink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2024. március 1-től a Tragor Ignác Múzeum kiállítóhelyei nyári nyitvatartás szerint fogadják az érdeklődőket.
2024. február 29. Részletek
Csukovits Anita igazgatóhelyettes, néprajzos-muzeológus kollégánk kapta az idei évben a Vác Város Képviselő-testülete által a kiemelkedő közművelődési és közgyűjteményi munka elismerésére alapított „Vác Város Művelődéséért” kitüntető címet. Szeretettel gratulálunk!
2024. január 22. Részletek
Báthori Miklós váci püspöki kinevezésének 550. évfordulójához kapcsolódóan 2024-ben reneszánsz emlékévet tart Vác városa. A humanista főúrnak és a váci reneszánsznak emléket állító történeti kiállítás mellett a váci Tragor Ignác Múzeum egy rendhagyó kortárs képzőművészeti kiállításnak ad teret a reneszánsz jelenlegi újraértelmezésére Reneszánsz - Újjászületés 2024 címmel a Pannónia Házban
2024. január 9. Részletek
Váci Arcok fotókiállításunk vándorlásának utolsó helyszíne Deákvár. Március 7- április 1. között a 125 éves városrész főterén, a gyógyszertár előtt láthatók Orlik Edit fotói.
2024. január 9. Részletek

...