2017. szeptember 20., szerda   Friderika napja


Forró Katalin

igazgató, történész
forro.katalin@muzeumvac.hu
Részletek >>

Bárdosi József

művészettörténész, főmuzeológus
jozsef.bardosi@gmail.com
bardosi.jozsef@muzeumvac.hu
Tel: +36 20 438-1499
Részletek >>

Csukovits Anita

néprajzkutató, főmuzeológus, szellemi kulturális örökség megyei referens, igazgatóhelyettes
csukovits.anita@muzeumvac.hu
Részletek >>

Kis Bernadett

múzeumpedagógus, kulturális szervező, régész
kis.bernadett@muzeumvac.hu
info@muzeumvac.hu

Részletek >>

Mag Hella

régész, középkori és kora újkori régészet szakirány
művészettörténész, középkori művészet szakirány
mag.hella@muzeumvac.hu
Részletek >>

Molnár Róbert

régész,római kor – népvándorlás kor szakirány
múzeumpedagógus, kulturális szervező
molnar.robert@muzeumvac.hu
Részletek >>

Dudás Barbara

művészettörténész
dudas.barbara@muzeumvac.hu
Részletek >>

Hostyinszki Attila

restaurátor, fém szakrestaurátor
hostyinszki.attila@muzeumvac.hu
Részletek >>

Bálint Brigitta

tárlatvezető, közönségkapcsolati munkatárs
balint.brigitta@muzeumvac.hu
Részletek >>

Kóka István

gyűjteménykezelő, ásatási technikus
koka.istvan@muzeumvac.hu
Részletek >>

Orlik Edit

fotós, fotóadattár-kezelő
orlik.edit@muzeumvac.hu
Részletek >>

Gulyás Gabriella

gazdasági ügyintéző, könyvelés és munkaügy
gulyas.gabriella@muzeumvac.hu
Részletek >>

Tanai Anna

gazdasági ügyintéző, segédkönyvtáros
tanai.anna@muzeumvac.hu
Részletek >>

Medgyes Tiborné, Timea

tárlatvezető-teremőr
Tel: +36 30 555 3349
Részletek >>

Szikriszt István

gondnok, karbantartó
Részletek >>

(1-15)
Térkép Eseménytár Partnerek Hírlevél
<< 2017 Augusztus >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203

vac.hu

20 éves nka


A Tragor Ignác Múzeum honlapja • Grafikai tervezés: Arcus Stúdió • Webfejlesztés: DunaWeb Kft.
A weblap Várady Róbert: Cyber térben (2008) című festménye felhasználásával készült.