2024. április 25., csütörtök   Márk napja

Pályázati lehetőség!
2014. október 9.
Múzeumunk ötletpályázatot ír ki a jövő évben nyíló új, állandó kiállítás látvány-, és grafikai tervének elkészítésére!

A kiíró ötleteket, elképzeléseket vár a múzeum új, állandó kiállításának látvány-, és grafikai elemeihez.  A kiállítás a város történetét mutatja be, azon belül is kiemelve a 18. századot. A kiállítás helyszíne Vác, Március 15. tér 19. szám alatt található kiállítóhely.

A pályázat nyilvános, melyre elsősorban egyetemi-, ill. főiskolai hallgatók, fiatal művészek, belsőépítészek egyéni, vagy csoportos terveit várjuk.

Regisztráció kezdete: 2014. október 11.

Előzetes egyeztetés, a pályázati anyagok átvétele, a helyszín megtekintése: 2014. október 17.

Amennyiben érdeklődik a pályázat iránt, de az átvételi időpontot elmulasztotta, kérjen időpontot telefonon, vagy emailben (info@muzeumvac.hu).

A pályázati anyagok leadási határideje: 2014. november 15.

A pályázat további információi, valamint jelentkezési lapja megtalálható honlapunkon a MÚZEUM menüpont Dokumentumok mappájában: