2024. április 20., szombat  Tivadar napja

A Tragor Ignác Múzeum is csatlakozott a MuzeumCafé plakátvadászat játékához. A játék részletes leírása a MuzeumCafé facebook-oldalán olvasható...

A MúzeumCafé magazin az ország különböző múzeumaiban 28 kérdéssel, összesen 38 kiállítótérben helyez ki plakátokat 2014.06.03.-21. között. A helyszínek különböző kérdéssel vesznek részt a játékban. A játékostól a kérdésre adott választ, valamint egy olyan fotó beküldését várjuk facebook-oldalunkra, amelyen ő és a plakát jól látható. A nyereményre az jogosult, akinek a facebook-oldaláról és nevével kerül beküldésre a fotó és a helyes válasz.

A játékban a plakátot kihelyező partnereink kiállításaira 2014. június 3-21. között látogatók vesznek részt. A főnyereményt a legtöbb helyes választ és fotót beküldő kapja.