2022. május 22., vasárnap   Júlia és Rita napja

Múzeumpedagógiai családi délelőttre hívjuk az érdeklődőket 2021. november 6-án, 10 és 12 óra között a Pannónia Házba.

Milyen ruhát viseltek a reneszánsz korban akár itt Vácott is? Ki volt Báthori Miklós? Milyen edényekben főztek és miből ettek egy reneszánsz lakomán? MIlyen hangszerek szólalhattak meg egy mulatságon? Minderre választ kapnak résztvevőink a foglalkozás során, miközben betekintést nyerhetnek a régész munkájába is.

A családi délelőttön közreműködik Rossa Levente Bors, a Tabulatúra Régizene Egyesület elnöke

A program ingyenes!