2021. szeptember 25., szombat   Eufrozina és Kende napja

2021. szeptember 4-től ingyenesen látogatható a Múzeum hőskorát bemutató tablókiállítás a Memento Mori & Ars Memorandi Kiállítóhelyünk/Március 15. tér 19. kapualjában.

A 2021-es év különösen fontos számunkra, hiszen idén ünnepeljük a Múzeum alapításának 125. évfordulóját. Eredeti terveink szerint szerettünk volna erről egy nagyobb, tárgyakban gazdag, komplex kiállítással megemlékezni a Görög Templom Kiállítóteremben, de sajnos, ez ebben a formában nem valósulhatott meg.

Kérjük, fogadják szeretettel ingyenesen megtekinthető tablókiállításunkat, mellyel megemlékezünk a hőskor jelentős alakjairól és esményeiről. A tablók a Memento Mori & Ars Memorandi Kiállítóhely nyitvatartási idejében, keddtől vasárnapig, 10 és 18 óra között tekinthetők meg.

Örömmel várunk minden érdeklődőt!

Mellékelt képek: