2024. április 24., szerda   György napja

Vác város polgármestere Vác város Önkormányzat képviselőtestületének feladat- és hatáskörében eljárva úgy döntött, hogy a Tragor Ignác Múzeum Vác, Köztársaság út 19. alatti, Pannónia ház közérdekű muzeális kiállítóhely besorolású telephelyét - kiállítóhelyét - 2021. március 31-től megszünteti.

A Tragor Ignác Múzeum a Hincz Gyula és Gádor István életmű kiállításokat lebontotta, a gyűjteményi anyagot elszállította. A Vasba öntött történelem kiállítás a helyén maradt.

A Pannónia ház további kiállításairól, programjairól tájékoztatást adni nem áll módunkban.

Megértésüket köszönjük!