2020. szeptember 24., csütörtök   Gellért és Mercédesz napja

2020. szeptember 19-én, szombaton, 10.00 órától „Vác elfeledett templomai” címmel ingyenes múzeumi séta indul, melyre minden érdeklődőt örömmel várunk!

Múzeumunk a következő programmal csatlakozik az idei évben a Kulturális Örökség Napjaihoz:

„Vác elfeledett templomai” – múzeumi séta

2020. szeptember 19. szombat, 10.00

A séta során felkeressük Vác régi, sokszor már el is feledett templomainak helyszíneit, amelyeken most megidézzük ezeket a régi épületeket régészeti és történeti ismereteink alapján. A séta vezetői: Kis Bernadett múzeumpedagógus, régész és Mag Hella régész, művészettörténész

A séta a Memento Mori kiállítás elől/Március 15. tér 19. indul, a részvétel ingyenes! Időtartama 1,5-2 óra

Örömmel várjuk az érdeklődőket!