2024. április 19., péntek   Emma napja

Kedves Múzeumbarátok! A vírushelyzetre való tekintettel a váci Tragor Ignác Múzeum sajnálattal lemondja márciusra tervezett programjait a következők szerint:

- 2020. március 14. Tematikus nap a Beporzók napja alkalmából - ELMARAD

- 2020. március 18. VI. “Föl, föl vitézek...” 1848-49-es hagyományőrző vetélkedő - várhatóan szeptemberben kerül megrendezésre

- 2020. március 21. „Szép és szomorú emlékeim is valának abból az időből…” - Történelmi időutazás 1869-be – múzeumi séta - lehetőség szerint más időpontban megtartjuk

További központi rendelkezésig kiállítóhelyeink nyitva tartanak, itt megtesszük a szükséges biztonsági fertőtlenítő intézkedéseket.