2024. április 25., csütörtök   Márk napja

Megújult honlapunk!
2019. május 6.
Az EMMI Járásszékhely múzeumok szakmai támogatása 2018 pályázatán elnyert összegből megújult múzeumunk honlapja. Megújult külsővel, új menüpontokkal és tartalmakkal várjuk a honlap látogatóit.

Újdonságaink:

- Fokozatosan elérhetővé válik a múzeumi műtárgynyilvántartás.  A képzőművészeti és a néprajzi gyűjtemény tárgyai már kereshetőek, de folyik a történeti dokumentáció és a fotóarchívum digitalizálása és feltöltése is. A tartalom elérhető a főmenü Adatbázis menüpontjából.

- Új, Blog menüpontunk alatt a múzeumi műhelymunka érdekes aspektusaival ismerkedhetnek meg az érdeklődők.

- Honlapunkról elérhető a múzeum Instagram oldala is.

- A Múzeum menüpont alatt munkatársaink publikációi, a kiállításainkhoz készült katalógusok is megtalálhatók.

Jó böngészést!