2019. május 24., péntek   Eszter és Eliza napja

Megújult honlapunk!
2019. május 6.
Az EMMI Járásszékhely múzeumok szakmai támogatása 2018 pályázatán elnyert összegből megújult múzeumunk honlapja. Megújult külsővel, új menüpontokkal és tartalmakkal várjuk a honlap látogatóit.

Újdonságaink:

- Fokozatosan elérhetővé válik a múzeumi műtárgynyilvántartás. Elsőként a képzőművészeti és a néprajzi gyűjtemény tárgyai válnak kereshetővé (feltöltés alatt).

- Új, Blog menüpontunk alatt a múzeumi műhelymunka érdekes aspektusaival ismerkedhetnek meg az érdeklődők.

- Honlapunkról elérhető a múzeum Instagram oldala is.

- A Múzeum menüpont alatt munkatársaink publikációi, a kiállításainkhoz készült katalógusok is megtalálhatók.

Jó böngészést!