2024. április 25., csütörtök   Márk napja

Múzeumi karácsonyváró
2018. december 13.
Decemberben már hagyománnyá vált múzeumi karácsonyváró programunk megtartása az idei évben rendhagyó formát ölt - különleges színielőadással várjuk az érdeklődőket.

December 20-án a Pannónia Ház Kiállítóhelyen 17.00 órakor a Fónay - Humánia Társulat és a Leányfalui Árvácska Színjátszó kör „Persely” című előadásával teremtenénk karácsonyi hangulatot múzeumi környezetben.

A váci Fónay-HUMÁNIA Társulat és a Leányfalui ÁRVÁCSKA Színjátszó kör közös előadása: Fekete István-Bencze Balázs A PERSELY

Karácsonyi történet egy részben

A betlehemezni induló gyerekeknek ez a karácsony többet tartogat mint gondolnák. Ezen a napon megtapasztalják a barátság, a siker, a kísértés, a természet, a kétségbeesés, a remény, a megbánás a megbocsátás és SZERETET megfoghatatlan, - ám mégis örökre érezhető - BIZONYOSSÁGÁT !

Belépőjegyek csak az előadás napján a helyszínen vásárolhatók, 16.00 órától, 900 Ft/fő áron.

Minden érdeklődőt örömmel várunk!