2024. április 20., szombat  Tivadar napja

Idei Múzeumok Éjszakája programunkhoz kapcsolódik egy rendhagyó felhívás is – 2017. június 24-én, szombaton, Nusi néni pogácsa sütő versenyére hívjuk és várjuk a sütni szeretők jelentkezését.
A versenyre nevezni saját készítésű pogácsával lehet, a tálaláshoz szükséges kosárról, tálról szintén a nevező gondoskodik.
A pogácsákat a rendezvény napján, 2017. június 24-én 19.00 – 20.00 óra között várjuk a Görög Templom Kiállítóterem előtti Múzeumudvaron.
A verseny eredményhirdetésére és a díjak átadására 22.00 órakor szintén a Múzeumudvaron kerül sor.
A versenyre nevező személy ingyenesen vehet részt a Múzeumok Éjszakája programjain!