2024. április 19., péntek   Emma napja

Márciusban ismét akciós áron ajánljuk “Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc váci emlékhelyei” rendhagyó történelem óránkat múzeumi séta keretében, előre bejelentkezett iskolai osztályok számára!
Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc váci emlékhelyei – rendhagyó történelem óra múzeumi séta keretében
(várható időtartam 1,5 óra)

A tematikus séta - az iskolai tanulmányokat kiegészítendő – a 10-18 éves korosztálynak, valamint a településük múltja iránt érdeklődő felnőtteknek készült.
A program célja végigjárni a váci emlékhelyeket, kiemelni azokat az épületeket, tereket/területeket, emlékműveket a város szövetéből, amelyek a történelmi események helyszínei voltak.
A séta útvonala: Főtér – Székesegyház – Kőszentes híd – Honvédsírok - Honvédemlékmű

Akciós ár: 3.000 Ft/osztály

Információ, bejelentkezés: